Διεθνές Φεστιβάλ Πολεμικών Τεχνών

Σάββατο 5 Mαϊου 2018 / Ολυμπιακό Στάδιο Γαλατσίου

Πληροφορίες

Φίλες και φίλοι, έχουμε την χαρά να σας ανακοινώσουμε, και την τιμή να σας προσκαλέσουμε στην ειδική κεντρική εκδήλωση του 18ου Παγκόσμιου Συνεδρίου Πολεμικών Τεχνών της Παγκόσμιας Ομοσπονδίας World Kobudo Federation (WKF).

 

Ενα ΣΟΥΠΕΡ σόου, διάρκειας 3 ωρών που διοργανώνει η Πανελλήνια Ομοσπονδία Εκπαίδευσης Πολεμικών Τεχνών Π.Ο.Ε.Τ.Α σε συνεργασία με την Παγκόσμια Ομοσπονδία WKF που δεν πρέπει να χάσει κανείς!

 

Μια μεγάλη διεθνή γιορτή των Πολεμικών Τεχνών

 

26 κορυφαίες ομάδες Πολεμικών τεχνών από 14 κράτη, καθώς και σούπερ επιδείξεις partner acrobatics, modern dance κ.α, θα καθηλώσουν το κοινό, παρουσιάζοντας τις τέχνες τους και το πρόγραμμά τους, πλαισιωμένοι από ηχητικά, φωτιστικά και άλλα εφέ…

 

Από τη χώρα μας, εκπροσωπείται το κάθε στυλ, με μια ομάδα.

 

Αναλυτικά έως τώρα, είναι κλεισμένες οι εξής ομάδες (με τυχαία σειρά):

 

JUDO: Η ομάδα του BUDO CENTER Νέας Φιλαδέλφειας / Καμπέρος Ιωάννης

 

KARATE: Η ομάδα της GREEK KARATE ASSOCIATION / Καζακέας Δημήτρης

 

TAEKWONDO: Η ομάδα ATHENS TAEKWONDO TEAM / Γκότσης Αλέκος – Συνεργάτες

 

HAPKIDO: Η ομάδα του ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥ HAPKIDO / Παλαιολόγος Μιχάλης

 

KICK BOXING: Η ομάδα του FIGHT CLUB GALATSIOU / Θεοφάνους Ιωάννης

 

ED’ PARKERS KENPO: H oμάδα HELLAS KENPO TEAM / Βεζυργιάννης Β. – Χαρώνης Φ. – Κουτελιέρης Χ. – Χατζηγιακουμίδης Ν.

 

CAN RYU NINJA: Η ομάδα CANADIAN CAN RYU NINJA TEAM / Λιακόπουλος Κώστας

 

SHAOLIN KUNG FU: Η ομάδα GREEK SHAOLIN CULTURAL CENTER DEMO TEAM / ΕΠΟΚΕΣ – Σταυρίδης Iορδάνης και Συνεργάτες

 

WING CHUN & SHAOLIN SEVEN STAR MANTIS: Oι ομάδες της ΙTSWA Hellas σε κοινή εμφάνιση / Αντώνης Παντελιάς

 

ΑΙΚΙDO: H Oμάδα του ΚOBUKAN DOJO – Adam Adamski

 

BRAZILIAN JIU JITSU: H GFT – Γιώργος Κατσινόπουλος

 

CAPOEIRA: H Oμάδα Jacobina Arte – Mestre Pitbull

 

PARTNER ACROBATICS: Οι δασκάλες yoga Ευα Σπύρου και Εφη Χατζηγεωργάκη

 

ΜΟDERN DANCE: Η ομάδα της σχολής χορού Mariee Wiseman – Kαψή

 

ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΧΟΡΟΣ: H oμάδα της Σοφίας Κυριαζίδου

 

ΜΑGIC SHOW: Μάγος Λούκος με την παρτενέρ του


ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ

 

CAN RYU JIU JITSU: H Oμάδα επιδείξεων του Hanshi John Therien 9th Dan – ΚΑΝΑΔΑΣ

 

ΚΕΝ – JITSU: Shike Giakomo Spartako Bertoleti – ITAΛΙΑ

 

ΟΚΙΝΑWA KOBUDO – KARATE: Η ομάδα επιδείξεων του Grand Master Cezar Borkwowski 10th Dan – ΚΑΝΑΔΑΣ

 

WORLD TAEKWONDO: H oμάδα επιδείξεων του Grand Master και Παγκόσμιου Πρωταθλητή Ky Tu Dang 8th Dan – ΔΑΝΙΑ

 

IKIJI RYU JIU JITSU: H Oμάδα επιδείξεων Αntwerpen Demo Team – BEΛΓΙΟ

 

KALI – ARNIS – ESKRIMA: Η Ομάδα επιδείξεων τους διεθνούς οργανισμού Kali Sikaran International – ΣΟΥΗΔΙΑ

 

GOSHIN RYU: Oscar Morales και Christian Valquez – ΙΣΠΑΝΙΑ

 

ISHIN RYU KARATE: H ομάδα επιδείξεων Jodan Arts Martiaux – ΚΑΝΑΔΑΣ

 

SELF DEFENSE: H oμάδα επιδείξεων του Defensive Arts Dojo – HΠΑ

 

AIKI JUJUTSU & IAIDO: Οι ομάδες των Κyoshi Βernd Baumhofer και Renshi Rony Genge – ΓΕΡΜΑΝΙΑ

 

CAN RYU JIU JITSU: Oι δίδυμες Εrica και Αriadna – IΣΠΑΝΙΑ

 

GOSHINDO – KARATE: Η Ομάδα Goshidokan Liestal  – ΕΛΒΕΤΙΑ

 

GOSHINDO SELF DEFENSE: Αlejandro και Martin – ΙΣΠΑΝΙΑ

 

ΗASHITA: Head Instructor Gianfranco Camerini – ITAΛΙΑ

 

JU JITSU: Η ΚAICHO TEAM – ΣΟΥΗΔΙΑ

 

SELF DEFENSE: H ομάδα του Kyoshi Didier Greslin – ΓΑΛΛΙΑ


 

Πληροφορίες για την Ελλάδα:
info@self-defense.gr
211.21.36.521
Aχαρνών 315 – Κάτω Πατήσια

Πρόγραμμα

ΣΑΒΒΑΤΟ 5 ΜΑΪΟΥ

ΩΡΕΣ
19:30Ανοίγουν οι πόρτες
20:30 – 22:151o μέρος του Φεστιβάλ

ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ 15 ΛΕΠΤΩΝ

22:30 – 23:452o μέρος του Φεστιβάλ
00:00 - 2:00Πάρτυ!

Oμάδες Επιδείξεων

ΚΑΜΠΕΡΟΣ ΙΩΝΝΝΗΣ
Judo

ΚΑΖΑΚΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Shotokan Karate

ΓΚΟΤΣΗΣ ΑΛΕΚΟΣ
World Taekwondo

ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΙΩΑNΝΗΣ
Κick Boxing

ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
Can Ryu Ninja Team

ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΙΧ.
Hapkido

HELLAS KENPO TEAM
Ed Parkler’s Kenpo

ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
Shaolin Kung Fu

ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΙΑΣ
Wing Chun – Mantis Kung Fu

ΕΥΑ ΣΠΥΡΟΥ
Αcrobatics Yoga

ΕΦΗ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΑΚΗ
Αcrobatics Yoga

MARIEE VISSEMAN
Modern Dance

ΣΟΦΙΑ ΚΥΡΙΑΖΙΔΟΥ
Σύγχρονος Χορός

MAΓΟΣ ΛΟΥΚΟΣ
Μagic Show

ΔΑΝΙΑ
Τaekwondo

ΑDAM ADAMSKI
Aikido 

ΒΕΛΓΙΟ
Ju-Jitsu

KANAΔΑΣ
Can Ryu

ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ
Βrazilian Jiu Jitsu

ΙΤΑΛΙΑ
Κen-Jitsu

ΣΟΥΗΔΙΑ
Eskrima – Kali

MESTRE PITBULL
Capoeira

ΚΑΝΑΔΑΣ Β
Karate

ΗΠΑ
Self Defense

FRANCE
Goshindo

ΙΤΑΛΙΑ
Hashita

IΣΠΑΝΙΑ
Self Defense

ΓΕΡΜΑΝΙΑ
Akijujutsu

ΓΕΡΜΑΝΙΑ
Iaido

ΗΠΑ
Self Defense

Εισιτήρια Εισόδου

ΕισητήριαΕξέδραΔιακεκριμένες θέσεις
ΓΕΝΙΚΗ ΕΙΣΟΔΟΣ15 €
ΠΑΙΔΙΑ ΕΩΣ 12 ΕΤΩΝΔωρεάν
ΑΜΕΑΔωρεάν
ΚΑΡΤΑ ΑΝΕΡΓΙΑΣ10 €
ΘΕΣΕΙΣ VIP35 € ανά άτομο (Tραπέζι 6 ατόμων με σέρβις)
ΔΙΑΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΘΕΣΕΙΣ 25 € ανά άτομο (Τραπέζι 10 ατόμων, με μπουφέ)

Δήλωση Συμμετοχής

Στοιχεία Επικοινωνίας

Ενδιαφέρομαι για:

Ζώνες

Υπό την Αιγίδα

Xoρηγοί Επικοινωνίας

Υποστηρικτές